Çağrı Merkezi
+90 370 424 16 30
+90 370 412 29 01
E-Posta
tso@karabuktso.org.tr

Pazarlama Yönetimi Danışmanlığı

Pazarlama Nedir : “Pazarlama, kişisel ve örgütsel amaçlara ulaşmayı sağlayacak değişimi meydana çıkarabilmek için mal, hizmet ve fikirlerin geliştirilmesi, fiyatlandırılması, dağıtımı ve tutundurulmasına yönelik planlama ve uygulama sürecidir”

Bulunduğumuz coğrafyada halen satış ile pazarlama kavramları ve uygulamaları birbiri ile karıştırılıyor. Yıllık hedeflerin belirlenmesinde, personel seçiminde, reklam uygulamalarında vb. işletme için büyük öneme sahip tüm oluşumlarda pazarlamanın önemi büyüktür. Yanlış pazarlama hedefleri işletmelerin ulaşacağı noktaya ya geç varmalarına ya da hiç o hedefe ulaşamamalarına sebep olmaktadır.

Pazarlama satış ile birlikte senkronize bir süreçtir. Uzun vadeli ve sürdürülebilirliği olan yaşayan bir işletme sürecidir.

Pazarlama Danışmanlığı ile birlikte pazarda rekabet edebilirliğiniz artar, ürünlerinizi değerinde piyasaya sunarsın. Doğru pazarlama teknikleri ile ürüne değil müşteriye, İhtiyaç karşılamaya değil ihtiyaç oluşturmaya yönelirsiniz. Rakiplerinizi iyi takip ederek eksik yönlerini görür, rakiplerinizin güçlü yönlerine daha iyi odaklanırsınız. Markanızı daha etkin kullanabilmek ve başarılı satış süreçlerini geliştirmek için Pazarlama Danışmanlığı Hizmeti alabilirsiniz.

Pazarlama Danışmanlık Hizmeti için danışmanlık birimimizden destek alabilirsiniz.

Sohbet Başlat
1
Merhaba, yardımcı olabilir miyiz?