YÖNETİM KURULU OLAĞAN TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ
![](https://karabuktso.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_2404-scaled.jpeg)
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu olağan toplantısı Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz başkanlığında Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.
Toplantıda, 8-9 Şubat tarihlerinde gerçekleşen akreditasyon geliştirme ziyareti sonrasında Türk Loydu Denetçisi Kerim Dişbudak tarafından yapılan değerlendirmeler, geliştirmeye açık yönler ve tavsiyeler değerlendirildi. Toplantı diğer gündem maddelerin görüşülmesinin ardından sona erdi. (19.02.2024)