YAPI KREDİ KARABÜK ŞUBESİNDEN ZİYARET
![](https://karabuktso.org.tr/wp-content/uploads/2024/04/211bdaac-7343-4d79-8445-c2ede6217d92.jpg)
Yapı Kredi Bankası Karabük Şube Müdürü Dursun Doymaz ve İşletme Portföy Yönetmeni Berna Karadağ, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz’ı ziyarette bulundu.
KTSO üyelerine yönelik yapılabilecek çalışmalar hakkında görüşülen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çapraz, nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.(29.04.2024)