UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ BAŞLADI.
Uygulamalı girişimcilik eğitimlerinin açılışında Odamız Yönetim Kurulu Üyesi Erol KARADENİZ ve İşkur İl Müdürü Coşkun GÜVEN ziyarette bulunarak kursiyerlerimize başarılar dilediler.
Uygulamalı girişimcilik eğitimlerinin açılışında Odamız Yönetim Kurulu Üyesi Erol KARADENİZ ve İşkur İl Müdürü Coşkun GÜVEN ziyarette bulunarak kursiyerlerimize başarılar dilediler.