TOBB KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU YILIN SON TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
![](https://karabuktso.org.tr/wp-content/uploads/2020/12/49866655-169B-477E-A198-90F57B845799.jpeg)
TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Üst Kurul Üyeleri ve bölge başkanları toplantısı gerçekleşti. TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nuray Alpboğa, Batı Karadeniz 3.Bölge temsilcisi olarak 10 ili kapsayan;Karabük Üniversitesi Teknopark,Karabük TSO ve TOBB işbirliği ile girişimci ve üretici kadınlar sanal fuarının yapılacağını görüş olarak diğer bölge ve kurul üyelerine duyurdu.