TEKNOKENT GENEL MÜDÜRÜ GÜNEŞER’DEN ZİYARET
![](https://karabuktso.org.tr/wp-content/uploads/2023/10/IMG_3928-scaled.jpg)
Karabük Üniversitesi (KBÜ) Teknokent Genel Müdürü Doç. Dr. M. Tahir Güneşer ve beraberindekiler Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz’ı ziyarette bulundu.
Sohbet ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çapraz, nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.(16.10.2023)