SORUMLU EMLAK DANIŞMANI MESLEKİ YETERLİLİK SINAVI YAPILDI
![](https://karabuktso.org.tr/wp-content/uploads/2021/03/05A5F853-523B-4762-8CCA-8CEF29BC7121-scaled.jpeg)
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası ve TOBB MEYBEM A.Ş. işbirliğinde “Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Sınavları” kapsamında Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5 Sınavı 09-10.03.2021 tarihlerinde Karabük Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında gerçekleştirildi.
Yazılı ve Uygulamalı olarak iki aşamada gerçekleşen sınavlarda başarılı olan emlakçılar Mesleki Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanacaklar.