SAFRANBOLU JANDARMA KOMANDO EĞİTİM MERKEZİ KOMUTANINDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
![](https://karabuktso.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/125.alay_-scaled.jpg)
Safranbolu Jandarma Komando Eğitim Merkez Komutanı J.Alb.Dr. Yusuf Küçükbaşol, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz ve Yönetim Kurulu Üyelerini iade-i ziyarette bulundu.
Sohbet ve fikir alışverişi şeklinde gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Çapraz nazik ziyareti için kendilerine teşekkür etti.(28.11.2022)