ODAMIZ PERSONELLERİNE İNGİLİZCE EĞİTİMLERİ BAŞLADI
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantı Salonunda Odamız çalışanlarına yönelik İngilizce eğitim devam ediyor. Eğitim 3 ay boyunca haftanın 2 günü 6 saat olarak devam etmektedir.
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantı Salonunda Odamız çalışanlarına yönelik İngilizce eğitim devam ediyor. Eğitim 3 ay boyunca haftanın 2 günü 6 saat olarak devam etmektedir.