MOTORLU KARA TAŞITLARI ALIM SATIM MYK SINAVI GERÇEKLEŞTİ
![](https://karabuktso.org.tr/wp-content/uploads/2021/09/7886F81C-A4CB-491B-A14F-82325E963DEA.jpeg)
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası ve TOBB MEYBEM A.Ş. işbirliğinde “Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Sınavları” kapsamında Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu Seviye 5 Sınavı 10.09.2021 tarihlerinde gerçekleştirildi.
Yazılı ve Uygulamalı olarak iki aşamada gerçekleşen sınavlarda başarılı olan galericiler Mesleki Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanacaklar.