MOTORLU KARA TAŞITLARI ALIM SATIM MYK SINAVI GERÇEKLEŞTİ
![](https://karabuktso.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/MYK-1.jpg)
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası ve TOBB MEYBEM A.Ş. iş birliğinde “Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Sınavları” kapsamında Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu Seviye 5 Sınavı gerçekleştirildi.
Yazılı ve Uygulamalı olarak iki aşamada gerçekleşen sınavlarda başarılı olan galericiler Mesleki Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanacaklar.(31.1.2024)