METİN TÜRKER ANIT MEZARI BAŞINDA ANILDI
![](https://karabuktso.org.tr/wp-content/uploads/2022/12/62BE3F09-A8F1-4333-80C4-7C9AB1F06F2E.jpeg)
Hak-İş Genel Sekreterliği, Özçelik-İş Sendikası Genel Başkanlığı ve Kardemir Karabükspor başkanlığı yapan ve 6 Aralık 1997’de vefat eden Metin Türker, vefatının 25. yılında Öğlebeli Mahallesi’ndeki anıt mezarının başında anıldı.
Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve duaların okunduğu anma törenin de Vali Fuat Gürel, protokol üyeleri ile Metin Türker’in ailesi tarafından kabrine karanfil bırakıldı.
Anma törenine; Karabük Valisi Sn. Fuat Gürel, İl Emniyet Müdürü Sn. Kadir Yırtar, Karabük TSO Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz, İl Protokolü, siyasi parti temsilcileri,STK Temsilcileri, Özçelik-İş Sendikası Genel Merkez Yönetimi, Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) işçileri, Karabük İdman Yurdu Sporcuları ile Metin Türker’in ailesi katıldı.(6.12.2022)