MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ ÇELEBİ’DEN ZİYARET
![](https://karabuktso.org.tr/wp-content/uploads/2020/07/17.4.2019meslekieğitimahmetbey.jpg)
Karabük Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Çelebi 17.4.2019 tarihinde Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mescier’i ziyaret etti.
Sohbet ve karşılıklı fikir alışverişi şeklinde gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet MESCİER, nazik ziyareti için teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.