KURTULUŞ SANAYİ SİTESİ YENİLEME PLANI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ
![](https://karabuktso.org.tr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_2168-scaled.jpeg)
EnerjiSa yetkilileri, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) üyelerinin imalathanelerinin ve fabrikalarının olduğu Kurtuluş Mahallesi (Yeşil Mahalle) Yeni Sanayi Bölgesi’nde elektrik alt yapı çalışmaları ile ilgili bilgilendirmede bulundu.
Başkan Çapraz; EnerjiSa Müdürü İbrahim Turan ve ekibine katılımlarından ve sunumlardan dolayı teşekkür etti. (01.02.2024)