KTSO YÖNETİMİNDEN YORTAN BELEDİYE BAŞKANINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
![](https://karabuktso.org.tr/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-02-at-21.16.32.jpeg)
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Yortan Belediye Başkanı Sayın Yılmaz Tiryaki’yi hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Başkan Çapraz; 2024 yerel seçimleri sonucunda Yortan Belediye Başkanlığı’na seçilen Sayın Tiryaki’ye hayırlı olsun temennisinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyarette; ekonomik faaliyetler, birlikte yapılabilecek projeler, Yortan ve iş dünyası hakkında istişarede bulunuldu.(2.5.2024)