KTSO YÖNETİMİNDEN OVACIK BELEDİYE BAŞKANINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
![](https://karabuktso.org.tr/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-03-at-22.03.43-1.jpeg)
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ovacık Belediye Başkanı Sayın Ahmet Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Başkan Çapraz; 2024 yerel seçimleri sonucunda Ovacık Belediye Başkanlığı’na seçilen Sayın Şahin’e hayırlı olsun temennisinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyarette; ekonomik faaliyetler, birlikte yapılabilecek projeler, Ovacık ve iş dünyası hakkında istişarede bulunuldu.(03.05.2024)