KTSO HEYETİNDEN YENİCE BELEDİYE BAŞKANINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
![](https://karabuktso.org.tr/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-02-at-21.16.32-1.jpeg)
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Yenice Belediye Başkanı Sayın Şekip Sertaş Karataş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Başkan Çapraz; 2024 yerel seçimleri sonucunda Yenice Belediye Başkanlığı’na seçilen Sayın Sertaş’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyarette; ekonomik faaliyetler, birlikte yapılabilecek projeler, Yenice ve iş dünyası hakkında istişarede bulunuldu.(2.5.2024)