KTSO HEYETİNDEN BAŞKAN SAYIN AKIN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
![](https://karabuktso.org.tr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_3523-scaled.jpeg)
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, Eflani Belediye Başkanı Sayın Hüsnü Akın’ı hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Başkan Çapraz; 2024 yerel seçimleri sonucunda Eflani Belediye Başkanlığı’na seçilen Sayın Akın’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyarette; ekonomik faaliyetler, birlikte yapılabilecek projeler,Eflani ve iş dünyası hakkında istişarede bulunuldu.(24.04.2024)