KTSO BAŞKANI MEHMET MESCİER TOBB İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI
![](https://karabuktso.org.tr/wp-content/uploads/2020/07/TOPLANTITARIM-BAKANI.jpg)
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mescier, Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir PAKDEMİRLİ, TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU ve 365 Oda/Borsa Yönetim Kurulu Başkanlarının katılımları ile video konferans aracılığı ile istişare toplantısına katıldı.
Toplantıda oda/borsalardan gelen tarımsal üretimin sürekliliği ve geliştirilmesi noktasında görüş ve öneriler dile getirildi.