KARABÜK TSO YÖNETİMİNDEN MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ ZİYARETİ
![](https://karabuktso.org.tr/wp-content/uploads/2023/02/MUHARIP-GAZILER-1.jpg)
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kemal Karadeniz Türkiye Muharip Gaziler Derneği Karabük Şubesi Başkanı Sabahattin Çorbacı ve dernek üyelerini iade-i ziyarette bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çorbacı nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.(21.02.2023)