KARABÜK İL EMNİYET MÜDÜRÜNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
![](https://karabuktso.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/emniyet-müdürü-scaled.jpg)
Karabük İl Emniyet Müdürü Kadir Yırtar, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Meclis Başkanı Adnan Çebi, Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz ve Yönetim Kurulu Üyelerini iade-i ziyarette bulundu.
Sohbet ve fikir alışverişi şeklinde gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Çapraz nazik ziyareti için Yırtar’a teşekkür etti.(22.11.2022)