KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI SAYIN VERGİLİ’DEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
![](https://karabuktso.org.tr/wp-content/uploads/2022/11/5aae06ef-4a88-4de5-be84-306f767cf296.jpeg)
Karabük Belediye Başkanı Sn. Rafet Vergili, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Meclis Başkanı Adnan Çebi, Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz ve Yönetim Kurulu Üyelerini iade-i ziyarette bulundu.
Sohbet ve fikir alışverişi şeklinde gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Çapraz nazik ziyareti için Sn. Vergili’ye teşekkür etti.(30.11.2022)