Çağrı Merkezi
+90 370 424 16 30
+90 370 412 29 01
E-Posta
tso@karabuktso.org.tr

GÜREL ÇİFTİNE VEDA YEMEĞİ

16 Ağustos 2023 - 13:40 Paylaş

Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Vali –  Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Vali Sn. Fuat Gürel ve eşi Sn. Özlem Aras Gürel onuruna veda yemeği düzenlendi.

Veda yemeğine Karabük Milletvekilleri Sn.Ali Keskinkılıç ve Cevdet Akay, 27. Dönem Karabük Milletvekili Sn. Niyazi Güneş ve Sn.Hüseyin Avni Aksoy, Karabük Belediye Başkanı Sn. Rafet Vergili, Cumhuriyet Başsavcısı Sn.Koray Kesgin, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sn.Mustafa Duran, Baro Başkanı Emrah Köklü, Karabük Üniversitesi Rektörü Fatih Kırışık, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, Belediye Başkanları, Karabük TSO Meclis Başkanı Adnan Çebi, KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz,yönetim kurulu üyeleri,meclis üyeleri, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Muhtarlar, İş İnsanları, Şehit ve Gazi Aileleri, okul müdürleri ile Milli Sporcular ve antrenörleri katıldı.

Konuşmaların ardından il protokol üyeleri, kurum amirleri, siyasi partilerin il başkanları, STK temsilcileri ve vatandaşlar Vali Gürel’e yeni görevinde başarılar dileyerek, hediyelerini takdim ettiler.

Düzenlenen veda yemeği, hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından son buldu.(15.8.2023)

 

Sohbet Başlat
1
Merhaba, yardımcı olabilir miyiz?