EOSB TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ
![](https://karabuktso.org.tr/wp-content/uploads/2024/07/IMG_5286.jpeg)
Eskipazar OSB Yönetim Kurulu Toplantısı Vali Sn.Mustafa Yavuz Başkanlığında yapıldı.
Valilik Toplantı Salonunda yapılan toplantı; Eskipazar OSB Yönetim Kurulu Başkanı Vali Sn. Mustafa Yavuz, Yönetim Kurulu Üyeleri; Şerafettin Kelleci, Adnan Çebi,Fatih Çapraz ve Hasan Yıldırım ile OSB Bölge Müdürü Emin Demir’in katılımıyla gerçekleştirildi.
Toplantıda; devam eden çalışmalar gözden geçirilerek, gündem maddeleri görüşülerek karar altına alındı.(24.07.2024)