Çağrı Merkezi
+90 (370) 424 16 30
E-Posta
tso@karabuktso.org.tr

CUMHURİYETİMİZİN 100.YILI FENER ALAYI İLE KUTLANDI

28 Ekim 2023 - 23:56 Paylaş

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında Karabük Valiliği tarafından organize edilen Fener Alayı’na, Jandarma Genel Komutanlığı, Jandarma Atlı Birlikler Komutanlığı’na bağlı Atlı Birlikler, Safranbolu Jandarma Eğitim Merkez Komutanlığı’na bağlı Jandarma Komando Birliği, Sivil Toplum Kuruluşları, İzci Grupları, Gençlik Merkezi Üyeleri ve vatandaşlar coşku ve heyecanla katılım sağladı.

Fener Alayı’na katılan binlerce Karabüklü ellerinde Türk bayrakları, Atatürk fotoğrafları ve meşalelerle Karabük Belediyesi Bandosu eşliğinde yürüdüler.

Etkinlik, 5000 Evler Trafik Eğitim Parkından başlayarak 100.Yıl Mahallesi etklnlik alabında sona erdi.

Vali Sn. Mustafa Yavuz ve Eşi Süreyya Yavuz Hanımefendi, Karabük Milletvekilleri Sn. Cem Şahin ve Sn. D.Ali Keskinkılıç, Karabük Belediye Başkanı Sn. Rafet Vergili, Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Koray Kesgin, İl Emniyet Müdürü Sn. Mehmet Ali Hasan Köse, İl Jandarma Komutanı Sn. İsmail Gökçek, Karabük TSO Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz ve İl protokolü etkinlik alanını dolduran binlerce kişiyle Cumhuriyet Bayramını kutladı.

Etkinlik, İstiklal Marşı’nın çoşkuyla okunmasının ardından sona erdi.(28.10.2023)

Sohbet Başlat
1
Merhaba, yardımcı olabilir miyiz?