BATI KARADENİZ KARİYER FUARI GERÇEKLEŞTİ
![](https://karabuktso.org.tr/wp-content/uploads/2022/03/242D6B2B-0290-4A62-8A9F-F19F9F70FFAB.jpeg)
Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi’nin koordinasyonunda Bölgesel Kariyer Fuarlarının sonuncusu olan; Bolu Valiliği ile Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin ev sahipliğinde, 11 Valilik ve 17 üniversitenin paydaşlığıyla gerçekleşen Batı Karadeniz Kariyer Fuarı (BATIKAF) 25-26 Mart 2022 tarihlerinde gerçekleşti.
Karabuk Ticaret ve Sanayi Odası olarak fuara katilim sağlanarak stant açan firmalarimiz ziyaret edildi.(26.03.2022)