BAŞKAN MESCİER’DEN MEVLİD KANDİLİ MESAJI
![](https://karabuktso.org.tr/wp-content/uploads/2020/10/4C753DD9-0032-4FBC-9DE1-3C09034927CC.jpeg)
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mescier, Mevlid Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Başkan Mescier yayımladığı kutlama mesajında; Âlemlere rahmet olarak gönderilen sevgili peygamberimizin doğum yıldönümü olan Mevlid Kandilini, idrak etmenin sevinci ve huzuru içerisindeyiz.
Bu kutlu gece vesilesiyle; Mevlid Kandili’nin bütün insanlığa rahmet ve huzur getirmesini, bütün İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını, ülkemize, milletimize ve bütün insanlığa barış, huzur ve saadet getirmesini yüce Allah’tan niyaz ederim” dedi.