BAŞKAN MESCİER’DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI
![](https://karabuktso.org.tr/wp-content/uploads/2021/10/2A0570F6-7657-4492-8C0F-0463CF74BB27.jpeg)
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mescier 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Başkan Mescier yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi; “Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm milletimizin büyük mücadelesiyle kurtardığımız vatan ve kurduğumuz Cumhuriyet için el birliğiyle çalışmaya, ülkemizi ve insanımıza değer katmaya devam ediyoruz. Cumhuriyetimizin 98.yılı kutlu olsun.”