BAŞKAN MESCİER BÖLGE ODA-BORSA BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI
![](https://karabuktso.org.tr/wp-content/uploads/2020/07/C017DB35-EFFF-433A-906A-38B6B90741C4.jpeg)
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mescier , TOBB Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu başkanlığında gerçekleşen Bölge Oda/Borsa Yönetim Kurulu Başkanları istişare toplantısına katıldı.
Toplantıda Başkan Zeytinoğlu tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulunularak TOBB’a aktarılmak üzere talep ve öneriler alındı.