AKREDİTASYON GELİŞTİRME ZİYARETİ RAPORU EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİ
![](https://karabuktso.org.tr/wp-content/uploads/2020/07/gelistirme_ziyareti.jpg)
Oda Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında, 11.Dönem Akreditasyon Sürecinde yer alan 41 Oda/Borsa ile 7 Şube için düzenlenen “AKREDİTASYON GELİŞTİRME ZİYARETİ RAPORUNA YÖNELİK KAPASİTE ARTICI ÇALIŞMALAR ” Ankara TOBB Şefik Tokat Salonu’nda Akreditasyon Kurulu Sekreteri Volkan Tufan TOBB Kalite Temsilcisi Özge KARATEPE tarafından anlatıldı..Eğitime Odamız Personeli, Akademik Danışman Yrd.Doçent.Dr. İsmail ŞAHİN katıldı.