Çağrı Merkezi
+90 370 424 16 30
+90 370 412 29 01
E-Posta
tso@karabuktso.org.tr

Gizlilik Politikası

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası internet sitesindeki tüm dokümanlar Karabük Ticaret ve Sanayi Odası’nın mülkiyetindedir. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitede yer alan hiç bir içerik değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.

Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, web sayfamızda yer alan içeriğin yazdırma yolu ile fiziki ortamda saklanması mümkündür.

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası web sitesinin virüs, casus yazılım ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi aygıt güvenliğini ve koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası, yukarıda girilen bilgiler doğrultusunda oluşturulan talebin değerlendirilmesi maksadıyla, formu dolduran ilgili kişilerin rızası ile veri toplamakta ve değerlendirme gerçekleştirmektedir. Alınan bilgiler, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na tabi olarak Karabük Ticaret ve Sanayi Odası ilgili biriminde ihtiyaç süresince kayıt altında tutulmakta ve üçüncü taraflarla paylaşılmamak üzere muhafaza edilmektedir. Bu web sayfasına girerek ve kullanarak, bu Gizlilik Politikası’nın şartlarını kabul etmiş oluyorsunuz. 

Bilgi sorma, başvuru değişikliği, bilgi silme ve çıkarma talepleriniz için;

Hürriyet Caddesi No:58/1 78100 Karabük – Türkiye adresine bireysel başvuru veya ilgili talebinizin bulunduğu yazılı ve imzalı belgeyi +90 370 412 04 84 faks numarasına göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

© Copyrigth 2019 karabuktso.org.tr tüm hakları saklıdır. Kod, metin, resim, belge gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları karabuktso.org.tr’ye aittir. karabuktso.org.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile telif hakları korunmaktadır. Bunlar karabuktso.org.tr’nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

karabuktso.org.tr ’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. karabuktso.org.tr ’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the karabuktso.org.tr . However, sometimes the karabuktso.org.tr uses third parties to process your information. karabuktso.org.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the karabuktso.org.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the karabuktso.org.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the karabuktso.org.tr and its services. When you use karabuktso.org.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the karabuktso.org.tr cookies section of our full Privacy Policy.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. karabuktso.org.tr harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Sohbet Başlat
1
Merhaba, yardımcı olabilir miyiz?