Çağrı Merkezi
+90 370 424 16 30
+90 370 412 29 01
E-Posta
tso@karabuktso.org.tr

Danışmanınız (KOBİ)

Murat KARAKABAK; 20 Ağustos 1986 Bartın Doğumludur. Pamukkale Üniversitesi Pazarlama Yönetimi mezunudur. Anadolu Üniversitesi İşletme ve Atatürk Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği bölümleri de mezunudur. Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinden MYK Onaylı Seviye 6 KOBİ Danışmanı olan Murat KARAKABAK, İstanbul AREL Üniversitesinden Eğiticinin Eğitimi ve Sunum Teknikleri, TEDi Akademiden 720 Saatlik Stratejik Satış Teknikleri Eğitimi, Gelişim Akademiden Bilgi Toplumunda Yöneticilerde Kendilerini Geliştirme ve Yönetim Becerileri, Liderlik ve Profesyonel İş Hayatında Personel İlişkileri Eğitimlerini Almıştır.

Özel sektörde uzun yıllardır görev yapan ve KOSGEB’in düzenlemiş olduğu Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerinde 9 yıl eğitmenlik yapan Murat KARAKABAK, Proje Yazma, Eğitim verme ve Danışmanlık Konularında tecrübelidir. MEB, KOSGEB, İŞKUR, Üniversiteler, Kalkınma Ajansları, Ticaret ve Sanayi Odaları, Esnaf Odaları, Gençlik Merkezleri, SGK, Cezaevi, Dernekler vb. noktalarda 70’in üzerinde farklı konuda eğitim vermiştir.

Ülke İstihdamına Destek Olmak Amacı ile İŞKUR’un Düzenlemiş Olduğu Meslek Edindirme Kurslarında Eğitmen Olarak Görev Yapmıştır. Satış Personeli Yetiştirme Kursu ( 4 Kurs 100 Öğrenci, 54 İstihdam), Bilgisayar Destekli Muhasebe Kursu ( 3 Kurs 75 Öğrenci 47 İstihdam ), Halkla İlişkiler Kursu ( 1 Kurs, 25 Öğrenci, 16 İstihdam), Büro Yönetim ve Sekreterlik Kursu ( 1 Kurs, 25 Öğrenci, 18 İstihdam), Reyon Görevlisi Kursu ( 1 Kurs, 25 Öğrenci, 14 İstihdam ), Kasiyerlik Kursu ( 1 Kurs, 25 Öğrenci, 13 İstihdam) Üzere Toplamda 275 Kişiye Eğitim vermiştir.

2010 Yılından Bu Yana Ülke Genelinde Girişimcilik Eğitimleri Vermektedir. Karabük Ticaret ve Sanayi Odası, Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası, Devrek Ticaret ve Sanayi Odası, Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası, Bartın BAKKA Yatırım Destek Ofisi, Zonguldak BAKKA Yatırım Destek Ofisi, Karabük BAKKA Yatırım Destek Ofisi, Bartın İŞKUR İl Müdürlüğü, Zonguldak İŞKUR İl Müdürlüğü, Karabük İŞKUR İl Müdürlüğü, Bartın Açık ve Kapalı Cezaevi, Zonguldak Açık ve Kapalı Cezaevi, Beycuma Açık ve Kapalı Cezaevi, Bartın Sosyal Sigortalar Kurumu, Bartın Üniversitesi, Kozlu Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Gökçebey Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Bartın Belediyesi ( EDES Projesi Kapsamında 12 İlköğretim, 8 Lise Eğitimleri ), Zonguldak KOSGEB Müdürlüğü, Bartın Gençlik Merkezi, Zonguldak Gençlik Merkezi, Karabük Gençlik Merkezi, Kırşehir Gençlik Merkezi, Kırşehir KOSGEB Müdürlüğü, Çankırı KOSGEB Müdürlüğü, Çankırı İŞKUR, Bolu İŞKUR, Çankırı Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Kurşunlu Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Atkaracalar Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Orta Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Kozcağız Belediyesi, Kurucaşile Halk Eğitim Merkezi gibi Kurum ve Kuruluşlarda Eğitmen Olarak Görev Aldı.

Batı Karadeniz Bölgesinde faaliyet gösteren 25 özel işletmenin devlet destekli projelerden yararlanmalarını sağlamış ayrıca eğitimler de vermiştir.

Uygulamalı Proje Döngüsü Yönetimi, Modern Pazarlama Eğitimi, Yönetim Geliştirme Eğitimi, Girişimciler İçin Yönetim Geliştirme Eğitimi, Proje Yönetimi Eğitimi, Fizibilite Araştırması Eğitimi, TEDi Akademiden Üst Düzey Yöneticilik, Beden Dili ve Başarılı Sunum Teknikleri Eğitimlerini almıştır.

Zaman Yönetimi, Beden Dili, Müşteri ilişkileri, Pazarlama, Girişimcilik, Stratejik Pazarlama, Yöneticilik, Liderlik, Bilinç Altı Pazarlama Teknikleri, Sunum Teknikleri, Motivasyon Konuşmaları vb. konularda eğitimler vermektedir.

İletişim Bilgileri

Murat KARAKABAK
Kobi Danışmanı
0546 960 67 86
mkarakabak@karabuktso.org.tr

Sohbet Başlat
1
Merhaba, yardımcı olabilir miyiz?