Görev Yapmış Meclis Başkanlarımız

Ahmet SOYKÖK
17.03.2005/ 18.02.2009

Kemal ASLAN
20.11.2001/ 17.03.2005

Ahmet YILDIRIM
26.11.1999 / 20.11.2001

Rasim ERTAŞ
21.11.1997 / 26.11.1999

Ziya ÜNSAL
26.11.1995 - 21.11.1997/ 18.02.2009- 01.06.2013

Mehmet KALEM
25.07.1995 / 26.11.1995

HAMDİ GÜNEŞ
30.11.1989 / 26.03.1992

SEFER ÜNSAL
27.11.1987 / 30.11.1989

VEYSEL SELVİ
13.04.1984 / 27.11.1987 – 26.03.1992 / 25.01.1995

CEMİL KESLER
29.12.1978 / 13.04.1984

NİHAT AKILLIOĞLU
02.12.1971 / 30.12.1972

AZMİ SELVİ
07.12.1970 / 02.12.1971 – 30.12.1972 / 16.12.1977

OSMAN SÜRMEN
27.11.1966 / 29.11.1967

ORHAN YALIM
20.11.1965 / 27.11.1966 – 29.11.1967 / 24.11.1968

ALİ ÇEBİ
30.11.1964 / 20.11.1965

FAİK TUĞSUZ
02.12.1963 / 30.11.1964 – 24.11.1968 / 07.12.1970

BESİM GÜNAYDIN
02.11.1961 / 02.12.1963

FETHİ TÜFEKÇİ
24.11.1955 / 04.11.1956 – 04.11.1956 / 02.11.1961

KEMAL SOMUNCU
14.07.1955 / 23.11.1955

İHSAN KES
29.11.1954 / 10.02.1955

HULUSİ DEMETOĞLU
07.07.1954 / 29.11.1954

Ticaret Odası Başkanlığı makamı önce sorumluluk ve daha sonra büyük bir gayret ve vizyon anlayışını zorunlu kılan son derece önemli bir konumdur. Bunun bilincinde ve gelişen her türlü konjönktürel şartların farkındayız.

 


Alış Satış
Dolar 3,5109 3,5172
Euro 4,1242 4,1316



Google Arama
Sitemde Arama
KTSO Tüm Haberler KTSO Video Galeri KTSO Basın Videolar Karabuk OSB