GELECEĞİ YAZAN KADINLAR PROJESİ FİNALİSTLERİNİN KTSO ZİYARETİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Turkcell ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu iş birliğiyle hayata geçirilen, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası tarafından desteklenen Geleceği Yazan Kadınlar projesi il finalleri 23.09.2017 tarihinde Karabük Öğretmenevinde  gerçekleşmişti.
Karabük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencilerinden 7 grupta toplam 12 yazılımcı yaklaşık 4 ay süren çalışmaları sonucunda gerçekleştirdikleri Android tabanlı projelerini juriye sundu.Yapılan puanlamalar sonucu birinci olan 2 grup kamuoyuna açıklandı.
Finalist olan 2 grubun temsilcileri ve eğitmeni Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan’ı 04.10.2017 tarihinde makamında ziyaret etti. TOBB Karabük Kadın Girişimciler İcra Komitesi Kurulu Başkanı Nuray ALPBOĞA ziyarette yer aldı.
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay ÖZCAN ,“Türkiye genelinde 18 ilde yürütülen projenin ev sahipliğini yapmaktan memnuniyet duyduklarını da belirterek Geleceği Yazan Kadınlar projesinde Karabük’ü temsil edecek projelerin başarılı olması temennisinde bulundu.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek birinci olan gruplara hediyeleri takdim edildi."

 

4.10.2017 - 15:59:01 | Karabük Ticaret ve Sanayi Odası

Ticaret Odası Başkanlığı makamı önce sorumluluk ve daha sonra büyük bir gayret ve vizyon anlayışını zorunlu kılan son derece önemli bir konumdur. Bunun bilincinde ve gelişen her türlü konjönktürel şartların farkındayız.

 
Alış Satış
Dolar 3,7523 3,7591
Euro 4,6967 4,7052Google Arama
Sitemde Arama
KTSO Tüm Haberler KTSO Video Galeri KTSO Basın Videolar Karabuk OSB