GELECEĞİ YAZAN KADINLAR PROJESİ FİNALİSTLERİNİN KTSO ZİYARETİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Turkcell ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu iş birliğiyle hayata geçirilen, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası tarafından desteklenen Geleceği Yazan Kadınlar projesi il finalleri 23.09.2017 tarihinde Karabük Öğretmenevinde  gerçekleşmişti.
Karabük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencilerinden 7 grupta toplam 12 yazılımcı yaklaşık 4 ay süren çalışmaları sonucunda gerçekleştirdikleri Android tabanlı projelerini juriye sundu.Yapılan puanlamalar sonucu birinci olan 2 grup kamuoyuna açıklandı.
Finalist olan 2 grubun temsilcileri ve eğitmeni Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan’ı 04.10.2017 tarihinde makamında ziyaret etti. TOBB Karabük Kadın Girişimciler İcra Komitesi Kurulu Başkanı Nuray ALPBOĞA ziyarette yer aldı.
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay ÖZCAN ,“Türkiye genelinde 18 ilde yürütülen projenin ev sahipliğini yapmaktan memnuniyet duyduklarını da belirterek Geleceği Yazan Kadınlar projesinde Karabük’ü temsil edecek projelerin başarılı olması temennisinde bulundu.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek birinci olan gruplara hediyeleri takdim edildi."

 

4.10.2017 - 15:59:01 | Karabük Ticaret ve Sanayi OdasıBaşkanın Mesajı

Tarihe baktığımızda dünyayı etkileyen başlıca dönüşümlerin evvela iktisadi sahada gerçekleştiğini fark ederiz.Bu dönüşümleri başarıyla tamamlayan ülkeler, bugün gelişmiş devletler olarak adlandırılmaktadır.Dolayısıyla ülkeler arası ekonomik gelişmişlik derecelerini belirleyen en önemli unsur ülkeler arası rekabettir.
Alış Satış
Dolar 5,3231 5,3327
Euro 6,0775 6,0884