GELECEĞİ YAZAN KADINLAR PROJESİNDE HEDEF İL SINIF BİRİNCİLİĞİ

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişimciler Kurulu ve Turkcell iş birliğiyle hayata geçirilen 'Geleceği Yazan Kadınlar Projesi' sunum provası 16-17.09.2017 tarihleri arasında Karabük Öğretmenevinde gerçekleşti. 
Projelerin; Ürün hedef kitlesi,Ürün Sektör ve Pazar analizi,Ürün rekabet analizi,Ürün yol haritası,Ürün finansman bilgileri,Ürün pazarlama ve satış planları  gözden geçirildi. Sunum değerlendirmelerinde Mentör olarak Nuray Alpboğa, Ramazan Gümüş, Hasibe Zafer, Elif Nur İspirli görev almıştır. 
23 Eylülde sınıf birincisi projesinin seçiminin yapılarak sertifika dağıtımı yapılacaktır. 6 Ekimde İstanbul da Projelerin Yarı Finali belli olacaktır.
Karabük Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan, "Bu projenin ev sahipliğini yapmaktan memnuniyet duyduklarını belirterek  finale dâhil olacak projelerin çıkmasını umut ediyorum dedi".

 

19.9.2017 - 15:06:16 | Karabük Ticaret ve Sanayi Odası
Başkanın Mesajı

Tarihe baktığımızda dünyayı etkileyen başlıca dönüşümlerin evvela iktisadi sahada gerçekleştiğini fark ederiz.Bu dönüşümleri başarıyla tamamlayan ülkeler, bugün gelişmiş devletler olarak adlandırılmaktadır.Dolayısıyla ülkeler arası ekonomik gelişmişlik derecelerini belirleyen en önemli unsur ülkeler arası rekabettir.
Alış Satış
Dolar 6,2287 6,2399
Euro 7,3234 7,3366Google Arama
Sitemde Arama
KTSO Tüm Haberler KTSO Video Galeri KTSO Basın Videolar Karabuk OSB