KTSO BAŞKANI ÖZCAN'DAN SİGORTA HAFTASI MESAJI

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan, Her yıl Mayıs ayının son haftasında kutlanan “Sigorta Haftası” dolayısıyla mesaj yayımladı. 
Özcan,mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Ülkemizde sigortacılığının geliştirilmesi, toplumda sigorta bilincinin artırılması, sigortacı ve sigortalı arasındaki güvenin daha da yükseltilmesi son derece önemli bir konudur. Sigortanın sadece ekonomik anlamda değil, depremden trafik kazalarına, kişisel tasarruf ve emeklilikten konut sigortalarına kadar her alanda çok önemlidir.Sigortacı ve sigortalının arasında güvene ve hıza dayalı olan sigortacılık, son yıllarda gereken önemi görmeye başladı. 
Bu duygu ve düşüncelerle Sigortacılık sektörü girişimcinin, iş adamının ve vatandaşın üzerindeki riskleri paylaşan bir sektör olması nedeniyle, ekonomik ve sosyal hayatımızda önemli bir yere sahip olan acentelerimizin ve sektörde faaliyet gösteren tüm çalışanların sigorta haftasını en içten dileklerimle kutluyorum dedi."

31.05.2017 - 10:37:50 | Karabük Ticaret ve Sanayi Odası

Ticaret Odası Başkanlığı makamı önce sorumluluk ve daha sonra büyük bir gayret ve vizyon anlayışını zorunlu kılan son derece önemli bir konumdur. Bunun bilincinde ve gelişen her türlü konjönktürel şartların farkındayız.

 
Alış Satış
Dolar 4,0964 4,1038
Euro 5,0665 5,0756Google Arama
Sitemde Arama
KTSO Tüm Haberler KTSO Video Galeri KTSO Basın Videolar Karabuk OSB