TOBB KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanları ve TOBB Kadın Girişimciler Kurul Üyeleri, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde 20.11.2019 tarihinde bir araya geldi. TOBB İkiz Kulelerdeki toplantıya Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan da katıldı.
Toplantı Ticaret Bakanı Sn.Ruhsar Pekcan,TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu,TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı,TOBB Sektörler ve Girişimcilik Daire Başkanı Sn.Ozan Acar’ın konuşmalarının ardından Aile,Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı uzmanı Yeliz Filiz Öztürk,İŞKUR İstihdam Uzmanı Abdullah Tamer Yılmaz,Kredi Garanti Fonu Genel Müdürü İsmet Gergerli,Kadın ve Genç Girişimciler İhracat Daire Başkanı Özge Akkız,EBRD Uzmanı Başak Demirağ ve Bilge Kayaoğlu,Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Eda Doğan’ın sunumları ile sona erdi.
Toplantıya ilimizi temsilen TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Nuray Alpboğa katılmıştır.

20.11.2019 - 18:43:20 | Karabük Ticaret ve Sanayi Odası


 

Başkanın Mesajı

Tarihe baktığımızda dünyayı etkileyen başlıca dönüşümlerin evvela iktisadi sahada gerçekleştiğini fark ederiz.Bu dönüşümleri başarıyla tamamlayan ülkeler, bugün gelişmiş devletler olarak adlandırılmaktadır.Dolayısıyla ülkeler arası ekonomik gelişmişlik derecelerini belirleyen en önemli unsur ülkeler arası rekabettir.
Alış Satış
Dolar 5,8344 5,8449
Euro 6,4993 6,5110