CUMHURİYET KUPASI FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde 24.09.2019 tarihinde başlayan Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvası 28.10.2019 tarihinde oynanan final maçı ile sona erdi.

20 takımın katıldığı turnuvanın final karşılaşmasında Karabük İl Emniyet Müdürlüğü,Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğünü 4-2 mağlup ederek şampiyonluk kupasının sahibi oldu.

Birbirinden çekişmeli karşılaşmaların yer aldığı turnuvada ikinciliği Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü, üçüncülüğü Safranbolu Belediyesi elde ederken turnuvanın en centilmen takımı Karabük Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü oldu, turnuvada en çok golü ise Safranbolu Belediyesi’nden Beşir Mısırlı atarak gol kralı olmuştur.

Turnuva sonrasında katılan tüm takımlara plaketleri, Karabük Vali Yardımcısı Muhittin Gürel,İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ,İşkur İl Müdürü Coşkun Güven,Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Selahattin Emirsüleymanoğlu,Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı H.Salih Yılmaz,İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu,Karabük TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Levent Biçer  tarafından verildi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Karabük Kent Meydanında düzenlenen törende ise dereceye giren takımların kupaları Karabük Valimiz Sayın Fuat Güler tarafından verildi.

Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

29.10.2019 - 15:24:02 | Karabük Ticaret ve Sanayi Odası


 

Başkanın Mesajı

Tarihe baktığımızda dünyayı etkileyen başlıca dönüşümlerin evvela iktisadi sahada gerçekleştiğini fark ederiz.Bu dönüşümleri başarıyla tamamlayan ülkeler, bugün gelişmiş devletler olarak adlandırılmaktadır.Dolayısıyla ülkeler arası ekonomik gelişmişlik derecelerini belirleyen en önemli unsur ülkeler arası rekabettir.
Alış Satış
Dolar 5,7573 5,7676
Euro 6,3395 6,3509