TOBB İL KADIN GİRİŞİMCİLER İCRA KURULU GELECEK PLANLARINI ANLATTI

Hürriyet Gazetesi Ekonomi Muhabiri Hacer Boyacıoğlu,TOBB Girişimcilik Müdürü Batuhan Demir ve Sezgi Çiğdem,TOBB İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu’nu 19.07.2019 tarihinde ziyaret etti.

Hürriyet Gazetesi Ekonomi Muhabiri Hacer Boyacıoğlu her hafta sayfasında Türkiye’deki kadın girişimcilerle görüşerek kurulların faaliyetlerini, kurul üyelerinin girişimcilik öykülerini ve İl’e olan katkılarını anlatmaktadır.

Ziyarette Kadın Girişimcilerimizin tek tek görüş ve düşüncelerini alan Boyacıoğlu TOBB İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Nuray Alpboğa’nın röportajda altını çizdiği Üreten Eller Kooperatifinin bölge girişimcileri için lokomotif olduğu sözüne atıfta bulunarak kadın kooperatiflerinin önemini Karabük’ün fiilen yansıttığını söyledi.

Hürriyet Gazetesi Ekonomi Muhabiri Hacer Boyacıoğlu, Karabüklü Kadın Girişimciler ile ilgili röportajını 28 Ağustos 2019 tarihinde sayfasında yayınlayacaktır.

22.07.2019 - 12:13:52 | Karabük Ticaret ve Sanayi OdasıBaşkanın Mesajı

Tarihe baktığımızda dünyayı etkileyen başlıca dönüşümlerin evvela iktisadi sahada gerçekleştiğini fark ederiz.Bu dönüşümleri başarıyla tamamlayan ülkeler, bugün gelişmiş devletler olarak adlandırılmaktadır.Dolayısıyla ülkeler arası ekonomik gelişmişlik derecelerini belirleyen en önemli unsur ülkeler arası rekabettir.
Alış Satış
Dolar 5,8417 5,8522
Euro 6,4405 6,4521