ÜRETEN ELLER KOOPERATİFİ BÖLGENİN LOKOMOTİFİ OLDU

Araç Belediyesince oluşturulan kadın heyeti ilçelerinde kadın kooperatifi kurmak için Karabük TSO’nun himayelerinde yürütülen Üreten Eller Kadın Kooperatifini 30.05.2019 tarihinde ziyaret etti.

TOBB Karabük Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı ve Üreten Eller Kadın Kooperatifi Başkanı Nuray Alpboğa heyete 3,5 yıldır faaliyet gösteren kadın kooperatifinin kuruluş öyküsünden başlayarak üretim ve satış için yaptığı faaliyetler, karşılaşılan zorluklar, kooperatif kuruluş ve yönetimiyle ilgili faaliyetlerini anlattı ve tecrübe paylaşımında bulundu.

Daha önceki yıllarda da Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, beraberindeki kadın heyeti ve Kosovalı kadın heyeti de Üreten Eller Kadın Kooperatifini ziyarette bulunmuştu.

Üreten Eller Kadın Kooperatifi kadınlarımıza üretim ve satışın yanında ayrıca rehber olmaya devam ediyor.

30.05.2019 - 17:22:04 | Karabük Ticaret ve Sanayi OdasıBaşkanın Mesajı

Tarihe baktığımızda dünyayı etkileyen başlıca dönüşümlerin evvela iktisadi sahada gerçekleştiğini fark ederiz.Bu dönüşümleri başarıyla tamamlayan ülkeler, bugün gelişmiş devletler olarak adlandırılmaktadır.Dolayısıyla ülkeler arası ekonomik gelişmişlik derecelerini belirleyen en önemli unsur ülkeler arası rekabettir.
Alış Satış
Dolar 5,7478 5,7581
Euro 6,3723 6,3838